Úřední deska

Hlášení rozhlasu

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Mimořádné události

vcb

kp

Interaktivní mapa

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč

Webová kamera

NÁMĚSTÍ

Městys Sloup

PŘÍHON

Městys Sloup

Lokální počasí

Rozpočet

Rozpočet

MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ

MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ

Počitadlo

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 115
TÝDEN: 2923
CELKEM: 640374

Navigace

Obsah

Tělovýchovná jednota Sloup - šachový oddíl :

Šachový tým

Šachový tým.

Průběžné výsledky a rozlosování  "A" týmu hrajícího krajský přebor šachových družstev lze sledovat zde.

Průběžné výsledky a rozlosování  "B" týmu hrajícího okresní přebor šachových družstev lze sledovat zde.

 

Video z okresního přeboru v bleskovém šachu.

Šachový oddíl každoročně pořádá tři šachové turnaje :

  • okresní přebor v bleskovém šachu
  • vánoční šachový turnaj

 

  Okresní přebor v bleskovém šachu

Ročník Rok Vítěz Kompletní výsledky
  2015 Pavel Masák, Adamov stahuj zde
  2014 Martin Handl, Adamov stahuj zde
  2013 Martin Handl, Adamov stahuj zde
  2012 Leoš Ševčík, Boskovice    stahuj zde
  2011 Zdeněk Hloušek, Lipovec     stahuj zde
  2010 Pavel Masák, Adamov  stahuj zde

  

 Memoriál Jiřího Hasoně

 
 Ročník Rok  Vítěz  Kompletní výsledky 
10. 2012 Tomáš Fojtík, Lipovec       stahuj zde
9. 2011 Jiří Marek, Boskovice  stahuj zde
8. 2010 Pavel Hubený, Boskovice    stahuj zde
7. 2009 Martin Pokladník, Sloup  stahuj zde
6. 2008 Zdeněk Hloušek, Lipovec stahuj zde
5. 2007 Martin Handl, Adamov   stahuj zde
4. 2006 Karel Švehla, Adamov  stahuj zde
3. 2005 Mojmír Jaroš, Jevíčko   stahuj zde
2. 2004 Karel Švehla, Univerzita Brno  stahuj zde
1. 2003 Vlastimil Chládek, Krasová  stahuj zde

   

 Vánoční šachový turnaj

Ročník Rok Vítěz Kompletní výsledky
 36. 2015 Karel Švehla, Adamov stahuj zde
 35. 2014 Pavel Masák, Adamov stahuj zde
 34. 2013 Karel Švehla, Adamov stahuj zde
 33. 2012 Oldřich Kopřiva, Lipovec stahuj zde
 32. 2011 Martin Handl, Adamov         stahuj zde
 31. 2010 Karel Švehla, Adamov stahuj zde
 30. 2009 Michal Rada, Rudice  stahuj zde
 29. 2008 Libor Chloupek, Boskovice stahuj zde