Úřední deska

Hlášení rozhlasu

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Mimořádné události

vcb

kp

Interaktivní mapa

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč

Webová kamera

NÁMĚSTÍ

Městys Sloup

PŘÍHON

Městys Sloup

Lokální počasí

Rozpočet

Rozpočet

MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ

MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ

Počitadlo

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 295
TÝDEN: 1984
CELKEM: 643238

Navigace

Obsah

Tělovýchovná jednota Sloup - atletický oddíl :

Pořadatelé sloupské lesní patnáctky 2010.

Pořadatelé sloupské lesní patnáctky 2010.

V atletickém oddílu ve Sloupě, který v roce 1973 založil Zdeněk Tomášek,  vyrostli výborní závodníci zejména dlouhých tratí Petr Bouda, Andrej Dzuba, Oldřich Musil či Pavel Svoboda.
 

 

Oddíl atletiky pořádá každoročně 3 významné běhy :

  • od roku 1965 Běh Moravským krasem. 
  • od roku 1976 Silvestrovský běh
  • od roku 1981 Sloupskou lesní patnáctku
     

Videa z minulých ročníků :

  • Video z "Běhu Moravským krasem"
    • Video z přidružených "Dětských závodů" v rámci BMK.
  • Video ze "Sloupské lesní patnáctky"
  • Video ze "Silvestrovského běhu"
     

Vítězové minulých ročníků :

Běh Moravským krasem

Ročník Rok Vítěz Kompletní výsledky
51. 2015 Večeřa Tomáš, AK Blansko Dvorská stahuj zde
50. 2014 Robert Míč, VSK Univerzita Brno stahuj zde
49. 2013 Aleš Palko, VSK UNI Brno stahuj zde
48. 2012 Martin Kučera, BSK Univerzita Brno stahuj zde
47. 2011 Lukáš Kučera, Univerzita Brno stahuj zde
46. 2010 Jan Kohút, Blansko stahuj zde
45. 2009 Filip Ospalý, Moravská Slavia stahuj zde
44. 2008 Daniel Orálek, AC Moravská Slavia stahuj zde

 

Sloupský lesní běh (Sloupská lesní patnáctka)

Ročník Rok Vítěz Kompletní výsledky
35. 2016 Večeřa Tomáš, AK Blansko Dvorská stahuj zde
34. 2015 Jan Kohut, Blansko stahuj zde
33. 2014 Jan Kohut, Blansko stahuj zde
32. 2013 Ondřej Horák, Šternberk stahuj zde
31. 2012 Milan Adamec, Orel Vyškov              stahuj zde
30. 2011 Milan Adamec, Orel Vyškov stahuj zde
29. 2010 Jan Kohút, Blansko stahuj zde
28. 2009 Milan Adamec, Orel Vyškov stahuj zde
27. 2008 Milan Adamec, Orel Vyškov stahuj zde

 

Silvestrovský běh

Ročník Rok Vítěz Kompletní výsledky
40. 2015 Luboš Grošek, Sloup stahuj zde
39. 2014 Roman Chlup, Blansko stahuj zde
38. 2013 Roman Chlup, Boskovice    stahuj zde
37. 2012 Roman Chlup, Boskovice                  stahuj zde
36. 2011 Pavel Svoboda, Sloup stahuj zde
35. 2010 Pavel Králík, Vavřinec stahuj zde
34. 2009 Pavel Králík, Vavřinec stahuj zde
33. 2008 Pavel Svoboda, Sloup stahuj zde